Вітаю Вас, Гость

Робота з обдарованими


Банк даних обдарованих та здібних учнів

№, з/п

Прізвище, ім’я, по

батькові учня

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Навчальний рік

Предмет

Повна назва конкурсу

Рівень, результат

 

 

10

Банах Валентина.Василівна

2011-2012

Правознавство

  Олімпіада

Районний, ІІ місце

. Банах Валентина.Василівна

2011-2012

Історія

  Олімпіада

Районний, ІІ місце

 

 

11

Банах Валентина.Василівна

2011-2012

Правознавство

 Олімпіада

Районний, І місце, обласний ,ІІІмісце

 

 

11

Банах Валентина.Василівна

2011-2012

Історія

 Олімпіада

Районний ІІ місце

 

 

 

11

Каліщук Людмила Василівна

  2011-2012

Укр. мова

 Олімпіада

Районий, ІІІ місце

 

 

9

Пеприк Людмила Степанівна

  2011-2012

Укр. мова

Олімпіада

Районий, ІІІ місце

 

 

9

Стасюк В.алентин Микитівна

2011-2012

Хімія

Олімпіада

Районий, ІІІ місце

 

 

11

Стасюк Валентина Микитівна

2011-2012

Хімія

Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

 

8

Стасюк Володимир Володимирович

2011-2012

Трудове навчання

Олімпіада

Районний, ІІмісце

 

 

10

Цихоцький Сергій Вікторович

2011- 2012

Інформатика

Конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

Обласний , ІІ місце

 

 

10

Чубок Ірина Василівна

 

2012- 2013

Нім. мова

Олімпіада

Районий, І місце

Пеприк Людмила Степанівн.

2012 -2013

Укр. мова

Олімпіада

Районий, ІІ місце

10

 

8

Віржанська Валентина Микол.

2012 013

Англ. мова

Олімпіада

Районний, ІІмісце

 

 

 

11

Банах Валентина.Василівна.

2012-2013

Правознавство

 Олімпіада

Районний, І місце,

 

 

11

Банах Валентина.Василівна.

2012-2013

Історія

 Олімпіада

Районний ІІ місце

 

 

Прик ВікторіяВікторівна

9

Каліщук Людмила Василівна

  2012-2013

Укр. мова

 Олімпіада

Районий, ІІІ місце

 

 

10

Стасюк Валентина Микитівна

2012-2013

Хімія

Олімпіада

Районий, І місце

 

 

11

Банах Валентина Василівна

 

2012-2013

Історія

Конкурс «Новітній інтелект нації»

Районий, І місце

 

 

10

Пеприк Людмила Степанівна

2012-2013

Укр. мова

Міжнародний конкурс знавців рідної мови  ім.. П. Яцика

Районний, І місце

 

 

10

Пеприк Людмила Степанівна

2012-2013

Укр. мова

Конкурс презентацій творчості Т.Г.Шевченка

Районнийі І місце

 

 

11

Банах Валентина Василівна

2012-2013

Історія

Конкурс «Історія України і державотворення»

Районий, ІІІ місце

 

Денисюк АндрійВадимович

4

Пашко Світлана Степанівна

2012 -2013

Укр. мова

Міжнародний конкурс знавців укр. мови ім. П. Яцика

Районний,  ІІІ місце

 

Пашко Надія Володимирівна

4

Пашко Світлана Степанівна

2012 -2013

Укр. читання

Конкурс на кращий відгук про прочитану книгу

Районий, І місце

 

Пашко Надія Володимирівна

8

Пашко Світлана Степанівна

2012 -2013

Укр. читання

Конкурс читців до дня народження Т.Г.Шевченка

Районний, ІІмісце

 

 

11

Динька Ольга Анатоліївна

2012 -2013

Біологія

Конкурс «Турбота юних – тобі, Україно»

Обласний І місце, Всеукраїнський – ІІ місце

 

Войтюк Валентин

Валентинович

11

Банах Валентина.Василівна.

2013-2014

Правознавство

 Олімпіада

Районний, ІІІ місце,

 

Войтюк Валентин

Валентинович

11

Банах Валентина.Василівна.

2013-2014

Історія

 Олімпіада

Районний ІІ місце

 

Прик Вікторія Вікторівна

10

Каліщук Людмила Василівна

  2013-2014

Укр. мова

 Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

 

11

Стасюк Валентина Микитівна

2013-2014

Хімія

Олімпіада

Районий, І місце

 

Мельничук Павло Ігорович

9

Мельничук Світлана Павлівна

2013 -2014

Математика

Олімпіада

Районний, Імісце

 

Віржанська Ірина Миколаївна

8

Веремчук Галина Іванівна

2013-2014

Укр. мова

 Олімпіада

Районний, І місце,

 

Мисан Карина Юріївна

8

Динька Ольга Анатоліївна.

2013-2014

Біологія

 Олімпіада

Районний ІІ місце

 

 

11

Динька Ольга Анатоліївна

  2013-2014

Біологія

 Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

Крамар Олег Дмитрович

9

Стасюк Володимир Володимирович

2013-2014

Трудове навч

Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

Сачук Анастасія Сергіївна

10

Динька Анатолій Кузьмович

2013 -2014

Географія

 Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

 

1 1

Динька Анатолій Кузьмович

2013 -2014

Технології

Олімпіада

Районий, ІІ місце

 

Віржанська Ірина Миколаївна

8

Банах Валентина Василівна

2013-2014

Історія

Конкурс «Історія України і державотворення»

Районий, ІІІ місце

 

 

9

Ганжа Галина Григорівна

2013-2014

Укр. літ.

Конкурс читців до дня народження Т.Г.Шевченка

Районний, ІІмісце

 

Пашко Надія Володимирівна

5

Веремчук Галина Іванівна

2013 -2014

Укр. літ.

Конкурс читців до дня народження Т.Г.Шевченка

Районний, ІІІ місце