Вітаю Вас, Гость
Історія школи

 
   За сорок вісім років свого існування навчальний заклад надбав великого досвіду у царині виховання та навчання підростаючого покоління, має багаті традиції, що базуються на тісному поєднанні народознавчого, патріотичного та родинного виховання.
   Школа постійно підтримує тісний зв’язок зі своїми випускниками.
У даний час у ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Березовичі навчається 165 учнів, з них 83 дівчаток і 82 хлопчики. Це діти з сіл Березовичі, Бобичі, Яковичі, Хворостів , Бегета , Міжлісся , Микуличі, Губин .
   Середня наповнюваність класів - 14 учнів . У школі 11 класів: 3 – 1-4 класів, 5 – 5-9 класів і 3 – 10-11 класів.
Школу очолюють:
Пилипюк Тетяна Федорівна – директор;
Ганжа Галина Григорівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, 1960 року народження, вчитель української мови та літератури, педагогічний стаж – 24 роки, вчитель вищої категорії зі званням « вчитель - методист».
Динька Ольга Анатоліївна _ заступник директора школи з виховної роботи , 1962 року народження , вчитель біології , педагогічний стаж 24 роки , вчитель вищої категорії зі званням «старший учитель».

Педагогічний колектив складається з 28 педагогів, у декретній відпустці –1. У школі працює 11 вчителів , яким встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» , з них 4 - вчителі-методисти , один з яких - Заслужений учитель України , 5 вчителів зі званням «старший вчитель», 11 вчителів мають першу кваліфікаційну категорію , 1 вчитель - другу кваліфікаційну категорію, четверо педагогів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст», один – дев’ятий тарифний розряд.
  Із 28 членів колективу - 9 вчителі - пенсіонери. Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами, вакансії відсутні.
  У навчальному закладі працює 26 учителів з вищою освітою , 1 має середню спеціальну освіту, 1 – ступінь бакалавра.
  У школі діє група продовженого дня . Учні мають змогу відвідувати спортивні секції (волейбольну та баскетбольну) , брати участь у роботі предметних гуртків та факультативів, розвивати свої здібності у мистецьких і технічних гуртках.   Школа має добре обладенні навчальні кабінети: інформатик, хімії, фізики, української мови та літератури, математики та біології. До послуг школярів обладнена необхідними інструментами та станками майстерня, шкільна бібліотека, спортивний зал та майданчик.